SON DƏQİQƏ

Avropa Liqası: Qarabağın İstanbulda ÇƏTİN OYUNU-AFİŞA

Tarix:29-10-2020, 09:00 Oxunub:3 287

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçiriləcək.

"Report"un məlumatına görə, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi "Qarabağ" İspaniya "Vilyarreal"ı ilə üz-üzə gələcək. I qrupunun digər matçında "Sivasspor" Türkiyədə İsrailin "Makkabi" (Təl-Əviv) komandasını qəbul edəcək.

Avropa Liqasının iddialı komandalarından İngiltərə "Arsenal"ı İrlandiya "Dandolk”unu, Londonun digər təmsilçisi "Tottenhem” Belçikada "Antverpen”i sınağa çəkəcək.

İtaliya klublarından "Milan" Çexiya "Sparta"sı ilə, "Napoli" İspaniya "Real Sosyedad”ı, "Roma" isə Bolqarıstan MOİK-i ilə qarşılaşacaq.

Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
II tur

G qrupu
21:55. AEK (Yunsnıstan) – "Lester” (İngiltərə)
21:55. "Zarya” (Ukrayna) – "Braqa” (Portuqaliya)

Xal durumu: "Braqa" - 3, "Lester" - 3, "Zarya" - 0, AEK - 0

H qrupu
21:55. "Milan” (İtaliya) – "Sparta” (Praqa, Çexiya)
21:55. "Lill” (Fransa) – "Seltik” (Şotlandiya)

Xal durumu: "Milan" - 3, "Lill" - 3, "Sparta" - 0, "Seltik" - 0

İ qrupu
21:55. "Qarabağ” (Azərbaycan) – "Vilyarreal” (İspaniya)
21:55. "Sivasspor” (Türkiyə) – "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)

Xal durumu: "Vilyarreal" - 3, "Makkabi" - 3, "Qarabağ" - 0, "Sivasspor" - 0

J qrupu
21:55. LASK (Avstriya) – "Lüdoqorets” (Bolqarıstan)
21:55. "Antverpen” (Belçika) – "Tottenhem” (İngiltərə)

Xal durumu: "Tottenhem" - 3, "Antverpen" - 3, LASK - 0, "Lüdoqorets" - 0

K qrupu
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) – "Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya)
21:55. "Feyenoord” (Niderland) – "Volfsberq” (Avstriya)

Xal durumu: "Dinamo" - 1, "Feyenoord" - 1, "Volfsberq" - 1, MOİK - 1

L qrupu
21:55. "Gent” (Belçika) – "Hoffenhaym” (Almaniya)
21:55. "Srvena Zvezda” (Serbiya) – "Slovan” (Çexiya)

Xal durumu: "Hoffenhaym" - 3, "Slovan" - 3, Gent - 0, "Srvena Zvezda" - 0

A qrupu
00:00. "Roma” (Italiya) – MOİK (Bolqarıstan)
00:00. ÇFR (Rumıniya) – "Yanq Boyz” (İsveçrə)

Xal durumu: "Roma" - 3, ÇFR - 3, "Yanq Boyz" - 0, MOİK - 0

B qrupu
00:00. "Arsenal” (İngiltərə) – "Dandolk” (İrlandiya)
00:00. "Molde” (Norveç) – "Rapid” (Vyana, Avstriya)

Xal durumu: Molde - 3, "Arsenal" - 3, "Dandolk" - 0, "Rapid" - 0

C qrupu
00:00. "Slaviya” (Çexiya) – "Bayer” (Almaniya)
00:00. "Nitsa” (Fransa) – "Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail)

Xal durumu: "Bayer" - 3, "Hapoel" - 3, "Nitsa" - 0, "Slaviya" - 0

D qrupu
00:00. "Benfika” (Portuqaliya) – "Standard” (Belçika)
00:00. "Reyncers” (Şotlandiya) – "Lex” (Polşa)

Xal durumu: "Reyncers" - 3, "Benfika" - 3, "Standard" - 0, "Lex" - 0

E qrupu
00:00. "Omoniya” (Kipr) – PSV (Niderland)
00:00. "Qranada” (İspaniya) – PAOK (Yunanıstan)

Xal durumu: "Qranada" - 3, PAOK - 1, "Omoniya" - 1, PSV - O

F qrupu
00:00. "Real Sosyedad” (İspaniya) – "Napoli” (İtaliya)
00:00. "Alkmaar” (Niderland) – "Riyeka” (Xorvatiya)

Xal durumu: "AZ" - 3 xal, "Real Sosyedad" - 3, "Napoli" - 0, "Riyeka" - 0.

FACEBOOK ŞƏRH

SON XƏBƏRLƏR

İDMAN

<