SON DƏQİQƏ

UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin beşinci turunda 24 qarşılaşma oynanılacaq

Tarix:28-11-2019, 13:00 Oxunub:1 175

Noyabrın 28-də UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin V turunun oyunları keçiriləcək.

GunAz.az xəbər verir ki, turnirdə Türkiyənin üç klubu mübarizə aparır. "Başakşəhər” komandası doğma meydanda İtaliyanın "Roma”, "Beşiktaş” Slovakiyanın "Slovan Blatislava”, "Trabzonspor” isə İspaniyanın "Xetafe” komandalarını qəbul edəcək.

Turun bütün görüşləri aşağıdakılardır:

A qrupu:

"Sevilya” (İspaniya) – "QARABAĞ” (Azərbaycan);

"Düdelanj” (Lüksemburq) - APOEL (Kipr).

Qrupdakı vəziyyət: "Sevilya” - 12, APOEL - 4, "Qarabağ” - 4, "Düdelanj” - 3.

B qrupu:

"Luqano” (İsveçrə) – "Kopenhagen” (Danimarka);

"Malmö” (İsveç) – "Dinamo” (Kiyev, Ukrayna).

Qrupdakı vəziyyət: "Kopenhagen” - 6, "Dinamo” - 6, "Malmö” - 5, "Luqano” – 2.

C qrupu:

"Trabzonspor” (Türkiyə) – "Xetafe” (İspaniya);

"Krasnodar” (Rusiya) – "Bazel” (İsveçrə).

Qrupdakı vəziyyət: "Bazel” - 10, "Krasnodar” - 6, "Xetafe” - 6, "Trabzonspor” - 1.

D qrupu:

"Rusenborq” (Norveç) - LASK (Avstriya);

"Sportinq” (Portuqaliya) - PSV (Hollandiya).

Qrupdakı vəziyyət: "Sportinq” - 9, LASK - 7, PSV - 7, "Rusenborq” – 0.

E qrupu:

"Latsio” (İtaliya) – "ÇFR Kluj” (Rumıniya);

"Seltik” (Şotlandiya) – "Renn” (Fransa).

Qrupdakı vəziyyət: "Seltik” - 10, "ÇFR Kluj” - 9, "Latsio - 3, "Renn” - 1.

F qrupu:

"Gimaraynş” (Portuqaliya) – "Standard” (Belçika);

"Arsenal” (İngiltərə) – "Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya).

Qrupdakı vəziyyət: "Arsenal” - 10, "Standard” - 6, "Ayntraxt” - 6, "Gimaraynş” - 1.

G qrupu:

"Feyenoord” (Hollandiya) – "Qlazqo Reyncers” (Şotlandiya);

"Yanq Boyz” (İsveçrə) – "Portu” (Portuqaliya).

Qrupdakı vəziyyət: "Yanq Boyz” - 7, "Qlazqo Reyncers” - 7, "Portu” - 4, "Feyenoord” - 4.

H qrupu:

"Ferentsvaroş” (Macarıstan) – "Espanyol” (Espanyol);

MOİK (Moskva, Rusiya) – "Lüdoqorets” (Bolqarıstan).

Qrupdakı vəziyyət: "Espanyol”- 10, "Lüdoqorets” - 6, "Ferentsvaroş” - 5, MOİK – 1.

I qrupu:

"Aleksandriya” (Ukrayna) – "Volfsburq” (Almaniya);

"Sent-Etyen” (Fransa) – "Gent” (Belçika).

Qrupdakı vəziyyət: "Gent” - 8, "Volfsburq”- 5. "Sent-Etyen” - 3, "Aleksandriya”- 3.

J qrupu:

"Volfsberq” (Avstriya) – "Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya);

"Başakşehir” (Türkiyə) - "Roma” (İtaliya).

Qrupdakı vəziyyət: "Başakşehir”- 7, "Borussiya” - 5, "Roma” - 5, "Volfsberq” - 4.

K qrupu:

"Braqa” (Portuqaliya) – "Vulverhempton” (İngiltərə);

"Beşiktaş” (Türkiyə) – "Slovan” (Bratislava, Slovakiya).

Qrupdakı vəziyyət: "Braqa” - 10, "Vulverhempton”- 9, "Slovan” - 4, "Beşiktaş” - 0.

L qrupu:

"Astana” (Qazaxıstan) – "Mançester Yunayted” (İngiltərə);

"AZ Alkmar” (Hollandiya) – "Partizan” (Serbiya).

Qrupdakı vəziyyət: "Mançester Yunayted” - 10, "AZ Alkmar” - 8, "Partizan” - 4, "Astana”- 0.

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

FACEBOOK ŞƏRH

SON XƏBƏRLƏR

İDMAN

<