“Neftçi” hesabı açdı - YENİLƏNİB

Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində “Neftçi” Moldovanın “Sperantsa” (Moldova) klubu ilə qarşılaşır.

GunAz.az xəbər verir ki, “Zimbru” stadionunda keçirilən görüşdə hesab açılıb.

“Neftçi” önə keçib. Emin Mahmudov 17-ci dəqiqədə Rauf Əliyevə qarşı kobudluğa görə təyin olunmuş penaltini dəqiq yerinə yetirib.

Təmsilçimiz 1:0 hesabı ilə qalib gəlir.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi

İlk oyun

11 iyul

21:00. “Speranta” (Moldova) – “Neftçi” (Azərbaycan) - 0:1

Qol: Emin Mahmudov, 17 (penalti)

Baş hakim: Timoti Marşall (Şimali İrlandiya)

Kişinyov. “Zimbru” stadionu

 

21:00

Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində “Neftçi” Moldovanın “Sperantsa” (Moldova) klubu ilə qarşılaşır.

GunAz.az xəbər verir ki, “Zimbru” stadionunda keçirilən görüş start götürüb.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi

İlk oyun

11 iyul

21:00. “Speranta” (Moldova) – “Neftçi” (Azərbaycan) - 0:0

Baş hakim: Timoti Marşall (Şimali İrlandiya)

Kişinyov. “Zimbru” stadionu

 

20:27

Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində “Neftçi” Moldovanın “Sperantsa” (Moldova) klubu ilə qarşılaşacaq.

GunAz.az xəbər verir ki, bu gün “Zimbru” stadionunda keçiriləcək qarşılaşmada hər iki komandanın heyəti açıqlanıb.

Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da başlayacaq görüşdə komandalar aşağıdakı heyətlə çıxış edəcək.

Avropa Liqası

I təsnifat mərhələsi

İlk oyun

11 iyul

21:00. “Speranta” (Moldova) – “Neftçi” (Azərbaycan)

Baş hakim: Timoti Marşall (Şimali İrlandiya)

Kişinyov. “Zimbru” stadionu

“Sperantsa”: 34. Daniel Avdyuşkin, 4. Dayron Mendosa, 5. Mihael Bolun, 6. Bruno Barbosa, 9. Felipe Ramires, 11. Fabrise Elundu, 15. Oliver Perea, 17. İçaka Tyehi, 22. Ştefan Efros, 93. Maksim Yurku, 98. Alişer Mirzoyev

Ehtiyat oyunçular: 1. Denis Makoqonenko, 8. Konstantin Sandu, 10. İon Draqan, 20. Luis Misas, 23. İsa Yusuf, 31. İon Arabaci, 87. Ruslan Çelari

Baş məşqçi: Kristian Efros

“Neftçi”: 1. Səlahət Ağayev, 3. Mamadu Mbodj, 5. Anton Krivotsyuk, 8. Emin Mahmudov, 10. Dario Frederiko, 11. Vanqelis Platellas, 19. Rauf Əliyev, 25. Kirilo Petrov, 26. Ömər Buludov, 28. Stiven Jozef-Monroz, 36.Mamadu Kane

Ehtiyat oyunçular: 30. Aqil Məmmədov, 6. Voislav Stankoviç, 7. Namik Ələskərov, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Tural Axundov, 33. Turan Vəlizadə, 80. İsmayıl Zülfüqarlı

Baş məşqçi: Roberto Bordin

скачать dle 10.6фильмы бесплатно
[xfvalue_video]